Znáte poradnu, která zná odpověď na každou otázku? Zapamatujte si www.poradte.cz Určitě se vám bude hodit.
Saal Digital

Saal Digital

12. září 2017 | 21.13 |

"Fotosešit za recenzi."

To na mě poslední dobou blikalo na Instagramu. No neber to, říkala jsem si. A tak jsem to vzala :o)

Společnost www.saal-digital.cz/ mi po "schválení" mého blogu poslala dárkový kód a já se mohla pustit do výroby fotosešitu, protože se roční výročí s Janem kvapem přiblížilo a nechat udělat fotky ze všech našich výletů (samozřejmě s kvízem - poznej, kde jsme zrovna byli) mi přišel jako super nápad.

Program, nebo-li udělátko na fotky je už takovou samozřejmostí pro výrobu fotosešitů, fotoknih, apod. Jeho ovládání je opravdu ovládání pro blbé, aneb se na tom nedá nic zkazit. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo, že po vložení fotky se už do sešitu nedalo zasahovat. Po fotkách z léta jsem si ještě uvědomila, že mám ještě fotky ze zimy a jediné, jak se daly vložit zpětně a chronologicky, bylo to, že jsem musela fotky z léta smazat a dostat se tak po volných stránkách zpětně. Možná tam funkce vložení stránky byla, ale já ji nenašla. Taky mi trochu vadilo, že jsem po vyčerpání všech zvolených stránkek nemohla přidat ještě nějaké stránky navíc - zjistila jsem, že mi padesát stránek totiž nestačí :o) Chce to tedy myslet dopředu, s čímž mám trochu problém :oD

Samotné fotky přišly až překvapivě rychle, precizně zabalené (malý sešit v A4řkovém obalu) a kvalitově naprosto super. Na to, že jsem dávala fotky povětšinou z mobilu (byť by měl fotit kvalitně), jsou super, ostré, na kvalitním papíře a snad i lepší, než vypadají v počítači :o) V programu byla spousta šablon, ale přišlo mi to zbytečné - zakroužkované fotky, bez zbytečných kytiček okolo vypadají, alespoň dle mého stejně nejlíp.

Takže za mne Saal digital rozhodně můžu doporučit :o)

#saaldigital

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře